Katarzyna Misiołek i inni - Mazurskie Lato

Każdego lata w Mikołajkach gwar rozmów, śpiewu i śmiechu nie cichnie.
Meghan March - Kreol

Nawet najlepszą przyjaciółkę żony króla nowoorleańskiego półświatka obowiązują zasady. Magnolia Marie Maison ich przestrzegała. Jednak lojalność i szacunek do Mounta nie gwarantowały jej pełnego bezpieczeństwa
Meghan March - Pani Kusząca

Magnolia Marie Maison była niezwykle silną kobietą. Bo właśnie tego - siły, twardego charakteru i mocnych nerwów - wymagało jej dotychczasowe życie.
Jarosław Molenda - Krwawy Peter

Wstrząsająca historia zbrodniarza i dewianta zwanego Wampirem z Düsseldorfu!
Christina Larsson - Kara cię nie ominie

Nagie ciało Erika W. Sternhega, dobrze znanego w lokalnej społeczności finansisty, zostaje znalezione w łazience jego willi. Wszystko wskazuje na to, że mężczyznę brutalnie zamordowano, a zabójca posłużył się młotkiem.
Mark Dawson - Sprzątacz

John Milton to artysta w swoim fachu. Do perfekcji opanował sztukę zabijania. Nic więc dziwnego, że z jego usług chętnie korzysta brytyjski rząd. Gdy MI6 lub wojsko nie są w stanie skutecznie zlikwidować wrogów państwa, wysoko postawieni politycy wynajmują Miltona. Człowieka od brudnej roboty.
Marta Mazuś - Król kebabów i inne zderzenia polsko - obce

Trzynaście opowieści o sukcesach i porażkach, o determinacji i rozczarowaniach życiem w Polsce. O nadziei i o codzienności tych Innych, Obcych. A może bardziej o nas samych...
Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy

Nowy wymiar znanej i popularnej powieści dla dzieci i młodzieży. „Szatan z siódmej klasy” – ukochana lektura kilku pokoleń Polaków – jako audiobook przemówi do nas ulubionymi głosami znakomitych aktorów polskiej sceny.
Artur Chojnacki - Błysk

Jurek Miller to detektyw Wydziału Kryminalnego Policji, który balansując pracą i życiem prywatnym, stara się odnaleźć miejsce na swoją pasję do komiksów i superbohaterów.
Marzec 30 2023
Arno Strobel - Trakt

Dotychczasowe życie Sybille to wytwór jej umysłu. Przynajmniej tak mówią jej lekarz i człowiek, którego uważała za swojego męża. A co, jeśli kłamią? I gdzie jest jej ukochany syn?