Diuna: Część druga / Dune Part Two (2024) MULTi.2160p.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.DV.HDR.H.265-DSiTE / Lektor Official /  Lektor AI, Dubbing Napisy PL

Książę Paul Atryda przyjmuje przydomek Muad'Dib i rozpoczyna duchowo-fizyczną podróż, by stać się przepowiedzianym w proroctwie wyzwolicielem ludu Diuny.
Niepokalana / Immaculate (2024) 2160p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.HDR.H.265-FLUX

Gdy młoda zakonnica odkrywa, że jest w ciąży, w jej klasztorze zaczyna się mówić o cudzie. Wkrótce zaczyna ona jednak podejrzewać, że została wybrana do wypełnienia misji, która może doprowadzić ją do zguby.
Niewierni w Paryżu / Coup de Chance (2023) MULTi.2160p UHD.Blu-ray.Remux.DV.HDR.HEVC.DTS-HD.MA 5.1-DSiTE / Lektor Napisy PL

Fanny (Lou de Laâge) i Jean (Melvil Poupaud) sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa – oboje mają sukcesy zawodowe, mieszkają w przepięknym apartamencie w ekskluzywnej dzielnicy Paryża i wydaje się, że są w sobie zakochani tak samo jak byli, kiedy spotkali się po raz pierwszy. Ale kiedy Fanny przypadkowo wpada na Alaina (Niels Schneider), byłego kolegę z liceum, zwala ją z nóg. Wkrótce spotykają się ponownie i stają się sobie coraz bliżsi...
Diuna: Część druga  / Dune Part Two (2024) PLSUB.2160p.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.DV.HDR.H.265-FLUX / Napisy PL

Książę Paul Atryda przyjmuje przydomek Muad'Dib i rozpoczyna duchowo-fizyczną podróż, by stać się przepowiedzianym w proroctwie wyzwolicielem ludu Diuny.
Prosta historia / The Straight Story (1999) MULTi.2160p UHD.Blu-ray.Remux.DV.HDR.HEVC.DTS-HD.MA 5.1-DSiTE / Lektor Napisy PL

Staruszek Alvin Straight podróżuje z Iowa do Wisconsin na małym traktorze, by u celu podróży pojednać się z chorym bratem.
The Greatest Hits (2024) PLSUB.2160p.DSNP.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.DV.HDR.H.265-FLUX  / Napisy PL

Harriet odkrywa, że niektóre piosenki przenoszą ją w czasie... i to dosłownie. Dzięki muzyce, która wywołuje u niej wspomnienia, na nowo przeżywa były związek, jednocześnie w teraźniejszości budując nowy. Kobieta zastanawia się, czy gdyby mogła, powinna zmienić przeszłość.
Dwie minuty do piekła / Baghead (2023) MULTi.2160p.WEB-DL.DDP5.1.DV.HDR.HEVC-KiT / Lektor PL & Napisy PL

Dwie minuty do piekła / Baghead (2023) MULTi.2160p.WEB-DL.DDP5.1.DV.HDR.HEVC-KiT / Lektor PL & Napisy PL

~OPiS~

Młoda kobieta dziedziczy zaniedbany pub i odkrywa w jego piwnicy mroczny sekret – Bagheada – zmiennokształtną istotę, która pozwala porozmawiać z utraconymi bliskimi, ale nie bez konsekwencji.
Kung Fu Panda 4  (2024) 2160p.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.DV.HDR.H.265-FLUX

Po wykazał się już niezwykłą odwagą i talentem do sztuk walki. Teraz ma zostać przywódcą Doliny Spokoju.
Księga luster / Sleeping Dogs (2024)  2160p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.265-BYNDR

Były policjant z wydziału zabójstw zmagający się z Alzheimerem, musi ponownie przyjrzeć się sprawie brutalnego zabójstwa, którą prowadził w przeszłości, bo przebywający w celi śmierci skazany zaczyna twierdzić, że jest niewinny.
Wicked Little Letters (2023) 2160p.WEB-DL.DDP5.1.DV.HDR.H.265-FLUX

Littlehampton- niewielka miejscowość w Anglii. Mieszka tu Edith (Olivia Colman), znana ze swego niezwykle konserwatywnego podejścia do życia. Pewnego razu otrzymuje ona list, który ma wyraźny podtekst seksualny. Podobne listy dostali również inni mieszkańcy miasteczka. O wysyłanie tych listów zostaje oskarżona Rose (Jessy Buckley), młoda irlandzka imigrantka. Liczne zarzuty płynące w jej stronę sprawiają, że policja rozpoczyna śledztwo, które prowadzi posterunkowa Gladys Moss (Anjana Vasan).