Ulica Rye Lane / Rye Lane (2023)  MULTi.2160p.DSNP.WEB-DL.HDR.HEVC-OzW / Lektor PL | Napisy PL

„Rye Lane” to komedia romantyczna obiecującej reżyserki Raine Allen-Miller. David Jonsson i Vivian Oparah grają Doma i Yas, dwoje dwudziestoparolatków po bolesnych rozstaniach, którzy spędzają razem jeden pełen wrażeń dzień w południowym Londynie. Pomagają sobie odegrać się na swoich koszmarnych „eks” i być może odzyskać wiarę w miłość.
Misja Bal / Prom Pact (2023)  MULTi.2160p.DSNP.WEB-DL.HDR.HEVC-OzW / Dubbing PL | Napisy PL

Zbliża się bal na zakończenie szkoły, a uczennica ostatniej klasy liceum Mandy i jej przyjaciel Ben, z którym zazwyczaj trzymają się na uboczu, co krok natykają się na wymyślnie przygotowane zaproszenia na tańce. Mandy myśli tylko o dostaniu się na wymarzony Harvard, lecz gdy zaczyna pomagać w nauce Grahamowi, gwiazdorowi szkolnej koszykówki, musi raz jeszcze przemyśleć, czy uczelnia jej marzeń warta jest poświęcenia wszystkiego, w co wierzy.
Przerwany lot / Plane (2023) PLSUB.2160p.UHD.Remux.HEVC.HDR.DV.TrueHD.Atmos.7.1-playBD / Napisy PL

Podczas komercyjnego lotu z Singapuru w samolot trafia piorun i uszkadza zasilanie. Kapitan Torrance podejmuje ryzykowną próbę lądowania, trafiając na niebezpieczną wyspę.
Creed III (2023) 2160p.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.DoVi.HDR.H.265-FLUX

Po zdominowaniu świata boksu Adonis Creed odnosi same sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Tymczasem wyzwanie rzuca mu przyjaciel z dzieciństwa i dawne złote dziecko boksu, Damian (Jonathan Majors). Po odbyciu kary wieloletniego pozbawienia wolności, Damian pała chęcią spróbowania sił w ringu. Starcie dawnych przyjaciół jest więcej niż tylko pojedynkiem. W celu wyrównania dawnych rachunków Adonis musi postawić na szali swoją przyszłość. Damian zaś nie ma nic do stracenia.
Tetris (2023) PLSUB.2160p.ATVP.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.HDR.DV.HEVC-CMRG / Napisy PL

Film na podstawie prawdziwej historii amerykańskiego sprzedawcy gier wideo Henka Rogersa, który w 1988 roku odkrył Tetris. Gdy Henk próbuje zaprezentować swoją grę na świecie, zderza się z niebezpiecznymi kłamstwami i korupcją po drugiej stronie żelaznej kurtyny.
Cień / Shadow (2018) MULTi.2160p.UHD.BluRay.REMUX.HDR.HEVC.TrueHD.7.1-MR | Lektor i Napisy PL

gatunek Dramat, Kostiumowy, Akcja
produkcja Chiny, Hongkong, USA

Chcąc ocalić ukochane Królestwo Pei przed przed wpływem swoich największych wrogów, legendarny dowódca sięga po skrywaną sekretnie broń – swój cień.
Gra fortuny / Operation Fortune: Ruse de guerre (2023)  PL.2160p.WEB-DL.HDR.HEVC-OzW  / Lektor PL

Zwerbowany przez światową grupę wywiadowczą "Five Eyes" agent MI6 wraz z ekspertem CIA przemierza świat, aby powstrzymać sprzedaż nowej śmiercionośnej technologii.
John Wick (2014-2019) KOLEKCJA.MULTi.2160p.UHD.BluRay.REMUX.HDR.HEVC.TrueHD.7.1-MR | Lektor i Napisy PL

gatunek Thriller, Akcja
produkcja USA, Chiny

Były płatny morderca ściga gangsterów, którzy wtargnęli do jego domu, dokonując brutalnej napaści i kradzieży.
Avatar: Istota wody / Avatar: The Way of Water (2022)  Hybrid.2160p.WEB-DL.DD+5.1.DoVi.HDR10+HEVC-CMRG

Pandorę znów napada wroga korporacja w poszukiwaniu cennych minerałów. Jack i Neytiri wraz z rodziną zmuszeni są opuścić wioskę i szukać pomocy u innych plemion zamieszkujących planetę.
Na Zachodzie bez zmian / All Quiet on the Western Front (2022) CEE.2160p.UHD.Blu-ray.DoVi.HDR10.HEVC.TrueHD.7.1 / Lektor Napisy PL

Przerażające przeżycia młodego niemieckiego żołnierza na froncie zachodnim podczas I wojny światowej.