Suitable Flesh (2023) PLSUB.2160p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.265-FLUX / Napisy PL

Główną bohaterką opartego na opowiadaniu Lovecrafta "Potwór na progu" horroru jest doktor Elizabeth Derby - ceniona psychiatrka, która swoich zaburzonych pacjentów przyjmuje w dopieszczonym gabinecie. Po pracy wraca do domu i nudnego męża, z którym uprawia mechaniczny seks. Pewnego dnia do jej gabinetu przychodzi przerażony chłopak, Asa. Twierdzi, że ojciec próbuje przejąć kontrolę nad jego ciałem. Zachowuje się jakby miał rozdwojenie jaźni, a Elizabeth - ekspertka w dziedzinie doświadczeń pozacielesnych - postanawia mu pomóc. Tak zaczyna się jej seksualne wyzwolenie. I krwawy koszmar.
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia / Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023) MULTi.2160p.Blu-Ray.REMUX DV.HDR.HEVC.TrueHD.Atmos.7.1-DSiTE / Lektor AI Dubbing Napisy PL

1969. Apogeum wyścigu kosmicznego między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim. Jones jest zdeterminowany, aby wyjawić nikczemną działalność nazistowskich naukowców licznie stojących za programami kosmicznymi.
Diabelska jazda / Sympathy for the Devil (2023) MULTi.2160p.UHD.BluRay.REMUX.SDR.HEVC.DTS-HD.MA.5.1-DSiTE / Lektor Napisy PL

Do samochodu pewnego mężczyzny (Joel Kinnaman) wsiada uzbrojony nieznajomy (Nicolas Cage) i trzymając go na muszce, każe jechać przed siebie. Między zastraszonym kierowcą, a nieobliczalnym pasażerem rozpoczyna się mordercza walka o przetrwanie, w której – jak wkrótce się okaże - nie wszystko jest takie, jakie się wydaje.
Zabójca: ostatnia misja / The Assassin / Night of the Assassin (2023) MULTi.2160p.UHD.BluRay.REMUX.HDR.HEVC.DTS-HD.MA.5.1-DSiTE / Lektor PL

Średniowieczna Korea. Historia największego zabójcy na usługach panującej dynastii Joseon, który tym razem musi zmierzyć się z własnym przeznaczeniem.
Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos / Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem (2023) MULTi.2160p.UHD.Blu-ray.Remux.DV.HDR.HEVC.TrueHD.7.1.Atmos-DSiTE / Dubbing Napisy PL

Po latach bycia chronionym przed ludzkim światem, bracia wyruszają, aby zdobyć serca nowojorczyków i zostać zaakceptowanym jako normalni nastolatkowie poprzez bohaterskie czyny. Ich nowa przyjaciółka April O'Neil pomaga im w walce z tajemniczym syndykatem.
Zabójca / The Killer (2023) MULTi.2160p.NF.WEB-DL.DDP5.1.DV.HDR.HEVC-KiT / Lektor PL & Napisy PL

Zabójca / The Killer (2023) MULTi.2160p.NF.WEB-DL.DDP5.1.DV.HDR.HEVC-KiT / Lektor PL & Napisy PL

~OPiS~

Niecelny strzał sprawia, że zabójca musi stoczyć walkę ze zleceniodawcami i z samym sobą, goniąc za zemstą, w której — jak twierdzi — nie ma nic osobistego.
Gwiazdka z Hannah Waddingham / Hannah Waddingham: Home for Christmas (2023) PLSUB.2160p.ATVP.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.DV.HDR.H.265-FLUX / Napisy PL

Utytułowana gwiazda świętuje swój ulubiony moment w roku, wykonując przed publicznością świąteczne klasyki w towarzystwie imponującego zespołu i gości specjalnych.
Inwestorzy amatorzy / Dumb Money (2023) PLSUB.2160p.MA.WEB-DL.DDP5.1.HDR.H.265-FLUX / Napisy PL

Komedia oparta na szalonej, prawdziwej historii zwykłych ludzi, którzy zrobili rewolucję na giełdzie i wzbogacili się, zamieniając GameStop (tak, sklep z grami wideo w centrum handlowym) w najgorętszą firmę na świecie.
Interes życia / The Kill Room (2023) MULTi.2160p.AMZN.WEB-DL.HDR.HEVC-KiT / Lektor PL & Napisy PL

Interes życia / The Kill Room (2023) MULTi.2160p.AMZN.WEB-DL.HDR.HEVC-KiT / Lektor PL & Napisy PL

~OPiS~

Grupa groźnych przestępców poszukująca sposobu na pranie brudnych pieniędzy wpada na pomysł jak zamienić swój biznes w prawdziwe dzieło sztuki. Jako przykrywkę dla swoich nielegalnych interesów wybierają znaną galerię prowadzoną przez charyzmatyczną Patrice. Wszystko jednak wymyka się spod kontroli, gdy udawane dzieła sztuki okazują się prawdziwą sensacją, a ich autor-zabójca staje się sławny.
Trolle 3 / Trolls Band Together (2023) 2160p.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.DV.HDR.H.265-FLUX

Po dwóch filmach prawdziwej przyjaźni i flirtowania, Poppy i Mruk są teraz oficjalnie parą! Poppy odkrywa, że Mruk ma sekretną przeszłość. Był kiedyś częścią fenomenalnego boysbandu, BroZone, wraz ze swoimi czterema braćmi: Floydem, Johnem Dory, Sprucem i Clayem. BroZone rozpadł się, a Mruk od tamtej pory nie widział swoich braci. Mruk i Poppy wyruszają w pełną emocji podróż, aby zjednoczyć braci.