Braun Danka - Akta Mirka Filera Tom 04 Trzecie oko wiedźmy

Liliana Romańska, właścicielka sklepu obuwniczego i opiekunka czarnego kota, nie jest zwyczajną dziewczyną. Posiada zdolności paranormalne, dlatego brat nazywa ją Wiedźmą. Dzięki instynktowi i wizjonerskim snom Liliana potrafi przewidzieć niebezpieczeństwo i nadchodzące zdarzenia.
Bond Larry - Znienacka

Stany Zjednoczone ogarnia fala zamieszek na tle rasowym,
Iran przygotowuje się do wojny.
Do akcji wkracza elitarna jednostka amerykańskiej Szóstej Grupy Delta.
Wrzesień 29 2023
Bond Larry - Wir

Akcja książki osadzona jest wokół dwustronnych negocjacji dotyczących zniesienia apartheidu w Ameryce Południowej na początku lat '90-tych.
Pomimo sprzeciwu konserwatystów, będąca u władzy Partia Narodowa oraz nowo wybrany prezydent Frederick Haymans w tajemnicy negocjują wprowadzenie zmian...
Wrzesień 29 2023
Bond Larry - Obrońca

Obrońca to kryptonim amerykańskiego promu kosmicznego wyposażonego w prototypowy system broni laserowej i kinetycznej, którego zadaniem jest zniszczenie chińskiego super działa, zdolnego wynosić na orbitę okołoziemską niszczyciele satelitów systemu nawigacyjnego GPS.
Bond Larry - Niebezpieczny akwen

"Technothriller ma nowego asa. Nazywa się Larry Bond" - Tom Clancy
Amerykański okręt podwodny USS Memphis otrzymał ostatnie, tajne zadanie: zlokalizować przeciekające rosyjskie zbiorniki paliwa atomowego na dnie Oceanu Arktycznego.
Wrzesień 29 2023
Bond Larry - Kocioł

W czarnym scenariuszu Bonda rozpadowi ulega Wspólnota Europejska, a po przywództwo na kontynencie sięgają połączone sojuszem Francja i Niemcy. Na ich drodze staje Polska i konflikt z politycznego zaczyna się przeradzać w zbrojny...
Bond Larry - Czerwony Feniks

Akcja rozpoczyna się w Korei Południowej wstrząsanej krwawymi zamieszkami, starannie inspirowanymi przez agentów wywiadu północnokoreańskiego. Przy pomocy Rosji siły zbrojne Korei Północnej przekraczają granicę 38. równoleżnika.
Bochus Krzysztof, Chmielarz Wojciech i inni - Zabójczy pocisk. Polska krew

15 najgłośniejszych spraw. 15 najlepszych polskich pisarzy.
Polscy mistrzowie gatunku wzięli na warsztat głośne sprawy kryminalne, którymi żyła cała Polska: precyzyjnie zaplanowane zabójstwa bossów polskiej mafii, morderstwa na zlecenie, zbrodnie popełniane w afekcie, tajemnicze zniknięcia.
Bochus Krzysztof, Chmielarz Wojciech i inni - Zabójczy pocisk

"Zabójczy pocisk" funduje czytelnikowi wędrówkę po najmroczniejszych zakamarkach ludzkiej duszy. Kto zabił, dlaczego, kiedy i czy z premedytacją? Jak wykluwa się zbrodnia?
Zbiór opowieści kryminalnych o różnych rodzajach zbrodni. I choć każda z nich mówi o konkretnym czasie i miejscu, dopowiada też kilka zdań prawdy o nas jako grzesznym i upadłym gatunku. Zapraszamy na upiorną podróż w głąb ludzkiej psychiki...
Bilski Max - Łukasz Magiera Tom 02 Sezon na śmierć

Kiedy w upalne lato w małym miasteczku na południu Polski w tajemniczych okolicznościach zaczynają znikać dzieci, mieszkańców ogarnia groza. Mimo rozpaczliwych poszukiwań żadnego z nich nie udaje się odnaleźć, za to ku przerażeniu wszystkich od czasu do czasu ludzie trafiają na szczątki małych ciał.