Revival Recolonization (2024) -Repack

Osadzona na postapokaliptycznej Ziemi gra Revival to strategia typu 4x, w której świat i jego zasady mogą ulec zmianie w kluczowych momentach.
Harold Halibut (2024) -FLT

Harold Halibut to zrobiona ręcznie gra fabularna o przyjaźni i życiu na statku kosmicznym wielkości miasta, zanurzonym w oceanie na obcej planecie. Dołącz do Harolda i odkryj wraz z nim retro-futurystyczny świat podczas poszukiwań prawdziwego znaczenia słowa „dom”.
FROSTPUNK 2 (2024)  BETA

Odkryj survivalową grę o społeczeństwie osadzoną 30 lat po tym, jak apokaliptyczna śnieżyca spustoszyła Ziemię, przekształcając nasz świat w surowe, lodowe pustkowie. We Frostpunk 2 stawisz czoła nowemu śmiertelnemu zagrożeniu – ludzkiej naturze i jej nienasyconemu pragnieniu władzy.
Palworld (2024) V0.2.2.0 EARLY ACCESS

Walcz, uprawiaj ziemię, buduj i współpracuj z tajemniczymi stworzeniami zwanymi 'Pals' w całkowicie nowej, wieloosobowej grze o przetrwaniu i rzemiośle w otwartym świecie!
Nightmare (2024) -TENOKE / Polska Wersja Językowa

"Nightmare" to gra survival-horror dla pojedynczego gracza. Raz wpadając w zły sen, będziesz musiał zdecydować: czy znaleźć sposób, aby się obudzić, czy pozostać w nim na zawsze.
World Turtles (2024) -TENOKE

Przemierzający przestrzeń kosmiczną Wielki Żółw niesie na swoim grzbiecie całe cywilizacje, a Meeps są jedynymi, którzy chcą go uratować. Kluczem do sukcesu jest współpraca, a nie chęć podboju, więc zbieraj plony, buduj i eksploruj próżnię w tym wspaniałym żółwim uniwersum.
Espresso Tycoon (2023) V20240412-GOLDBERG / Polska Wersja Językowa

Espresso Tycoon - symulator kawiarni. Stwórz swoją markę, dekoruj kawiarnię, zarządzaj pracownikami i dbaj o klientów. Użyj Edytora Kawy, aby tworzyć wyjątkowe kawowe przepisy, zamawiaj dostawy i zbieraj punkty popularności. Zbuduj całą kawowy biznes i ukończ wszystkie misje!
Laysara Summit Kingdom (2024) Early Access / Polska Wersja Językowa

Buduj i rozwijaj osady w wysokich górach! Uważnie planuj łańcuchy produkcyjne i zaspokajaj potrzeby swojego trój-kastowego społeczeństwa, a jednocześnie stawiaj czoła górskim zagrożeniom takim jak załamania pogody i lawiny. Czy dasz radę stworzyć dogodne miejsce do życia dla twoich ludzi?
Horizon Forbidden West Complete Edition (2024) ALIEN / Polska Wersja Językowa

Wydanie zawiera najnowszą wersję: 1.0.37 + Update 1.2.48

Horizon Forbidden West Complete Edition (2024) ALIEN / Polska Wersja Językowa

Kompletne wydanie przygodowej gry akcji TPP z otwartym światem i elementami RPG pod tytułem Horizon: Forbidden West. Oprócz podstawowej wersji tej produkcji, Horizon Forbidden West: Complete Edition zawiera m.in. DLC Burning Shores.
News Tower (2024) v0.13.28r

Stwórz i zarządzaj gazetą – stań się magnatem mediów w Nowym Jorku! W tym symulatorze biznesu rozwijaj swoją gazetę od drukarni po toalety. Określ swoją linię redakcyjną i prowadź dziennikarzy przez unikalne historie z lat 30. i odkrywaj najnowsze sensacje!