Last Train Home (2023) -RUNE / Polska Wersja Językowa

Wielka wojna dobiegła końca, ale walki toczą się dalej. Obejmij dowodzenie nad żołnierzami, którzy próbują wrócić do ojczyzny z kraju ogarniętego wojną domową. Pomóż im przejechać pociągiem pancernym przez dzikie ostępy. Zarządzaj podwładnymi i zasobami, by przeżyć.
Gangs of Sherwood (2023) -FLT

Walcz z żołnierzami szeryfa z Nottingham i stań na czele powstania, grając w pojedynkę albo w trybie współpracy dla 4 graczy. Wciel się w jedną z postaci, łącz ataki i wyzwól lud w futurystycznej dystopii inspirowanej legendą o Robinie Hoodzie.
Starfield Premium Edition (2023) ALIEN / Polska Wersja Językowa

Wydanie zawiera najnowszą wersje 1.7.23.0 + Update 1.8.86 + ALL DLCs

Starfield Premium Edition (2023) ALIEN / Polska Wersja Językowa

Opracowana przez firmę Bethesda Softworks gra RPG, pozwalająca nam wcielić się w kosmicznych podróżników. Starfield jest pierwszą od dwudziestu pięciu lat pozycją z katalogu wydawniczego firmy, która reprezentuje zupełnie nową markę.
PowerWash Simulator Back to the Future Special Pack (2023)-TENOKE

Łap za niezawodną myjkę ciśnieniową i usuń brud z pojazdów, budynków, parków i nie tylko. PowerWash Simulator to relaksująca, satysfakcjonująca gra, w której liczy się tylko zadowolenie z dobrze wykonanej pracy.
Loddlenaut (2023) -GOLDBERG

Zostań międzygwiezdnym opiekunem środowiska przysłanym na zanieczyszczoną planetę oceaniczną. Zbieraj śmieci, odkrywaj tętniące życiem wody i opiekuj się stworami przypominającymi aksolotle.
Gym Simulator 24 (2023) Early Access / Polska Wersja Językowa

"Gym Simulator 24: Zbuduj swoje imperium fitnessu! Wyrusz w podróż, aby stworzyć swój wymarzony raj fitnessowy w Gym Simulator 24, ultimate simulation game, w którym będziesz awansować na wyższe poziomy i tworzyć własne imperium fitness."
SnowRunner Lights and Cameras - Season 11 (2023)  -RUNE  / Polska Wersja Językowa | Update v27

Światła, kamera… akcja! Dostarcz wyposażenie ekipie filmowej kręcącej film akcji w dolinach Skandynawii i pomóż ośrodkowi narciarskiemu wyremontować infrastrukturę przed sezonem zimowym, jeżdżąc 2 nowymi ciężarówkami na 2 nowych zimowych mapach.
Flashing Lights Chief Edition (2023)  -TENOKE / Polska Wersja Językowa

Zostań stróżem prawa lub ratuj ludzi! Graj solo lub z maksymalnie 10 graczami! Flashing Lights to gra z otwartym światem o pracy policji, straży pożarnej i pogotowia ratunkowego, która daje dużo okazji do odgrywania ról lub swobodnej zabawy z innymi. Odkryj ligi modyfikacji stworzonych przez graczy!
Human Fall Flat Underwater (2023)-GoldBerg / Polska Wersja Językowa

Human Fall Flat to komicznie beztroska platformówka dla jednego lub maksymalnie ośmiu graczy osadzona wśród lewitujących, sennych pejzaży. Dzięki nowym poziomom gracze nigdy nie zaznają nudy.
Valfaris Mecha Therion (2023) -SKIDROW

Therion powraca, by kontynuować polowanie na Lorda Vrolla. Wciel się w zaawansowane narzędzie śmierci i zniszczenia w tej wybuchowej strzelance platformowej 2,5D, będącej kontynuacją szeroko uznanej gry Valfaris. Zapnij pasy i rozpętaj mechaniczne piekło!