Solo Respira (2022) PL.1080p.WEB-DL.x264-OzW / Lektor PL

Po otrzymaniu tajemniczego telefonu od nieodpowiedzialnego brata, Lourdes leci z chłopakiem Elíasem na Dominikanę. Tam na jaw wychodzi prawda, której nikt nie chciał poznać.
Niewidomy człowiek, który nie chce obejrzeć „Titanica” / Sokea mies, joka ei halunnut nähdä Titanicia (2021) MULTi.1080p.HMAX.WEB-DL.x264-KiT / Lektor PL & Napisy PL

Niewidomy człowiek, który nie chce obejrzeć „Titanica” / Sokea mies, joka ei halunnut nähdä Titanicia (2021) MULTi.1080p.HMAX.WEB-DL.x264-KiT / Lektor PL & Napisy PL

~OPiS~

Jaakko i Sirpa nigdy nie spotkali się twarzą w twarz, ale codziennie rozmawiali przez telefon. Gdy usłyszał o jej kłopotach zdrowotnych postanawia spotkać się z nią.
Dysforia / Diszfória (2022) MULTi.1080p.HMAX.WEB-DL.x264-KiT / Lektor PL & Napisy PL

Dysforia / Diszfória (2022) MULTi.1080p.HMAX.WEB-DL.x264-KiT / Lektor PL & Napisy PL

~OPiS~

Bence jest członkiem organizacji przestępczej kierowanej przez swojego ojca. Chłopak jedzie na weekend do swoich dziadków, gdzie musi zmierzyć się z nieprzyjemną prawdą o przeszłości swojej rodziny.
Kochaj i tańcz (2008) | POLSKI
PL.1080i.HDTV.H264-B89


Kochaj i tańcz (2008) PL.1080i.HDTV.H264-B89 | POLSKI

Początkująca dziennikarka Hania Mrozowska (Izabella Miko) wiedzie uporządkowane życie u boku swojego narzeczonego, pedantycznego stomatologa Sławka (Wojciech Mecwaldowski). Dziewczyna przygotowuje się do ślubu i stara się o pracę w popularnym piśmie dla kobiet. Jej życie nieoczekiwanie się zmienia, gdy do Polski przyjeżdża słynny tancerz i choreograf Jan Kettler (Jacek Koman). To ojciec Hani, który porzucił jej matkę Basię (Katarzyna Figura), gdy była w ciąży, i wyjechał za granicę, by tam robić karierę. Dziennikarka postanawia dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Stara się o wywiad z choreografem i przygląda się jego zajęciom z młodymi tancerzami. Poznaje tam pełnego temperamentu Wojtka (Mateusz Damięcki), który marzy, by występować na Broadwayu. Chłopak zaprzyjaźnia się z Hanią. Dzięki niemu dziewczyna odkrywa magię tańca. Zaczyna też sobie uświadamiać, że Wojtek wyzwala w niej emocje, których dotąd nie znała. On również ulega fascynacji piękną Hanią. Termin jej ślubu ze Sławkiem zbliża się jednak nieubłaganie... W roli mistrza Kettlera wystąpił Jacek Koman, który zrobił karierę w Hollywood. Zagrał m.in. w musicalu "Moulin Rouge".
Czarna kura / Kalo Pothi (2015) PL.1080i.HDTV.H264-OzW / Lektor PL

Jest rok 2001. W Nepalu trwa wojna domowa. W małej wiosce na północy mieszka dwóch najlepszych przyjaciół - Prakash i Kiran. Mają po 12 lat. Choć pochodzą z innych kast społecznych, są niemal nierozłączni. Ich marzeniem jest posiadanie kury. Mogliby wtedy zarabiać pieniądze ze sprzedaży jajek i kupować co dusza zapragnie. Tymczasem siostra biedniejszego, Prakasha w sekrecie przyłącza się do maoistów, a szwagier Kirana zostaje przez nich aresztowany. Próbując za wszelką cenę zdobyć kurę, chłopcy muszą stawić czoła otaczającej ich brutalnej rzeczywistości. Film nakręcony w Mugu, w Północnym Nepalu, rodzinnej wiosce reżysera. Dwie główne role zagrali jej mieszkańcy, którzy nie są profesjonalnymi aktorami.
Lewandowski - Nieznany (2023) PL.1080p.AMZN.WEB-DL.x264-KiT

Lewandowski - Nieznany (2023) PL.1080p.AMZN.WEB-DL.x264-KiT

~OPiS~

“Lewandowski - Nieznany” to pierwszy w historii film dokumentalny o Robercie Lewandowskim. To bezprecedensowy wgląd w jego karierę i życie prywatne oraz historia o tym, jak młody zawodnik z Polski stał się jednym z najlepszych piłkarzy swoich czasów. Głos w filmie zabiera również Anna Lewandowska, jego rodzina i bliscy przyjaciele, w tym światowej klasy piłkarze, trenerzy i inni sportowcy.
Hellraiser (2022) PL.1080p.WEB-DL.x264.AC3-KiT / Lektor PL

Hellraiser (2022) PL.1080p.WEB-DL.x264.AC3-KiT / Lektor PL

~OPiS~

Młoda kobieta, zmagająca się z nałogiem, wchodzi w posiadanie kostki LeMarchanda nieświadoma, że ​​za jej pomocą przywoła cenobitów.
Prorok (2022) PL.1080p.NF.WEB-DL.x264-OzW / Film PL

Prymas jest przywódcą duchowym i wizjonerem, który pertraktuje z władzami komunistycznymi, by wynegocjować więcej praw dla Kościoła i uciemiężonego narodu. Pozorne porozumienie zmienia się w cichą wojnę, walkę o wolność religijną i godność człowieka.
Zabójca / Assassin (2023) PL.1080p.WEB-DL.x264-DSiTE / Lektor PL

Kiedy rewolucyjna, eksperymentalna technologia ludzkich dronów wpada w ręce wroga, wszystko zależy od przywódcy elitarnej jednostki CIA. (Bruce Willis) i jego zespół, aby wezwać żołnierza tajnych operacji do służby, aby odzyskać system uzbrojenia za wszelką cenę.
Creed III (2023) 1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-CRFW

Po zdominowaniu świata boksu Adonis Creed odnosi same sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Tymczasem wyzwanie rzuca mu przyjaciel z dzieciństwa i dawne złote dziecko boksu, Damian (Jonathan Majors). Po odbyciu kary wieloletniego pozbawienia wolności, Damian pała chęcią spróbowania sił w ringu. Starcie dawnych przyjaciół jest więcej niż tylko pojedynkiem. W celu wyrównania dawnych rachunków Adonis musi postawić na szali swoją przyszłość. Damian zaś nie ma nic do stracenia.