Radiant Photo 1.1.1.262 (x64) + Addon Pack

Radiant Photo to oprogramowanie do edycji zdjęć, które umożliwia użytkownikom modyfikowanie, ulepszanie i porządkowanie zdjęć cyfrowych. Zapewnia wiele narzędzi do dostosowywania koloru, jasności, kontrastu, nasycenia i innych właściwości obrazu, a także opcje przycinania, obracania i zmiany rozmiaru obrazów.
Autodesk AutoCAD LT 2024 Build U.63.0.0 (x64) MULTi-PL [REPACK]

AutoCAD LT to najpopularniejsze, intuicyjne w obsłudze i niezawodne narzędzie CAD do projektowania 2D, dedykowane zarówno dla prostych jak i złożonych rysunków.
Wondershare PDFelement Professional 9.5.0.2170

Wondershare PDFelement to wszechstronne narzędzie do ogólnej edycji dokumentów PDF. Funkcje edycji obejmują obsługę zmiany tekstu i czcionki. Zaimplementowano obsługę technologii OCR (optyczne rozpoznawanie znaków), jest tryb konwertowania dokumentu do różnych formatów, jest obsługa dodawania własnych zdjęć do dokumentu, można numerować strony do szybkiego przemieszczania w przyszłości.
StreamFab 6.1.1.4 (x64) MULTi-PL

StreamFab to oprogramowanie do pobierania wideo z Amazon Prime, Netflix, Hulu, Disney+, HBO i ponad 1000 innych serwisów streamingowych..
Chief Architect Premier X15 v25.1.0.45 (x64)

Chief Architect Premier to profesjonalne oprogramowanie typu CAD, przeznaczone do architektonicznego projektowania domów w trójwymiarze.
AquaSoft Stages 14.2.05 (x64) MULTi-PL

AquaSoft Stages to rozbudowany program do tworzenia zaawansowanych prezentacji i demonstracji. Można wykorzystywać w nim zdjęcia, filmy, muzykę i inne multimedia, całość edytować w oparciu o podgląd oraz oś czasu, zaś sam pokaz wzbogacać o elementy interakcji z użytkownikiem i widzem.
Perfectly Clear WorkBench 4.4.0.2470 (x64) + Addons

Perfectly Clear WorkBench pozwala automatycznie poprawiać zdjęcia do perfekcji za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszą, a także poprawiać je ręcznie. Tradycyjne metody korekcji obrazu nie zawsze prowadzą do pożądanego rezultatu. Ten produkt zasługuje na Twoją uwagę, aby powierzyć mu autokorektę Twoich zdjęć z bezcennymi wspomnieniami. Perfectly Clear daje możliwość natychmiastowego udoskonalenia zdjęcia.
Roxio Easy CD & DVD Burning 2 v20.0.62.0

Zaspokoi wszystkie twoje potrzeby związane z nagrywaniem płyt CD i DVD. Dlaczego nie skorzystać z wiodącego w branży zestawu narzędzi do nagrywania i kopiowania płyt CD i DVD za pomocą kilku prostych kliknięć?.
jv16 PowerTools 8.0.0.1556 MULTi-PL

jv16 PowerTools jest bardzo rozbudowanym programem umożliwiającym przeprowadzanie wielu zaawansowanych operacji na rejestrze systemowym np. podgląd i usuwanie poszczególnych pozycji z: pełnej listy zainstalowanych w systemie programów, programów uruchamianych przy starcie systemu, programów z listy "dodaj/usuń programy" oraz "otwórz za pomocą".
MAGIX SOUND FORGE Pro 17.0.1.85 (x64)

Legendarne oprogramowanie SOUND FORGE Pro już od ponad 25 lat stanowi wyznacznik wszystkich czynności związanych z profesjonalnym nagrywaniem, edycją i przetwarzaniem plików audio na najwyższym poziomie.