Reallusion Cartoon Animator 5.23.2626.1 (x64)

Cartoon Animator to oprogramowanie do animacji 2D zaprojektowane z myślą o łatwości obsługi i produktywności. Zamieniaj obrazy w animowane postacie, kieruj animacjami twarzy za pomocą swojej mimiki, generuj animacje synchronizacji ust z dźwiękiem, twórz sceny paralaksy 3D i twórz efekty wizualne 2D.
EF Commander 24.03 MULTi-PL

EF Commander to menadżer do zarządzania plikami i katalogami na komputerze. Posiada podobny wygląd jak Total Commander, czyli składa się z dwupanelowego ekranu, za pomocą którego możemy w wygodny sposób zarządzać i wykonywać różne operacje na plikach i folderach.
DVDFab 13.0.1.2 (x64) MULTi-PL

DVDFab to zestaw narzędzi przeznaczonych między innymi do kopiowania, konwertowania i nagrywania płyt DVD oraz Blu-ray. W skład programu wchodzą takie moduły jak: DVD Copy, Blu-ray Copy, DVD Ripper, Blu-ray Ripper, Blu-ray to DVD Converter, Video Converter, 2D to 3D Converter, DVD Creator, Blu-ray Creator, File Transfer oraz inne narzędzia jak CinaviaRemoval HD i HD Decrypter.
StreamFab 6.1.6.7 (x64) MULTi-PL

StreamFab to oprogramowanie do pobierania wideo z Amazon Prime, Netflix, Hulu, Disney+, HBO i ponad 1000 innych serwisów streamingowych..
Emurasoft EmEditor Professional 24.0.0 (x86/x64)

EmEditor Professional to zaawansowany edytor tekstowy, którego funkcję powinny zainteresować nie tylko osoby szukające alternatywy dla Worda, ale również programistów, web developerów i nie tylko. Wszystko za sprawą swojej bogatej funkcjonalności i lekkości.
Pazu Amazon Video Downloader 1.7.3

Pazu Amazon Video Downloader pomaga pobrać dowolny film lub serial z serwisu Amazon do formatu MP4/MKV na komputerze z systemem Windows i oglądać go offline w dowolnym miejscu.
UniFab 2.0.1.2 (x64) MULTi-PL

Efektywnie konwertuj, kompresuj i edytuj ponad 1000 formatów wideo do odtwarzania na dowolnym urządzeniu bez utraty jakości. Powiększ wideo/audio do 1080p/DTS 7.1 i zwiększ wideo do HDR10 lub Dolby Vision za pomocą AI Enhancer.
EarthView 7.9.1

EarthView to aplikacja zamieniająca standardową tapetę w dynamiczne centrum obserwacji naszej Planety uwzględniając dzień i noc panującą na kontynentach. Program obsługuje mapy i różne widoki globu, obszary miejskie, światła miasta, efekty atmosferyczne, chmury, czas lokalny i znacznie więcej.
Topaz Video AI 4.2.0 (x64) [REPACK]

Topaz Video AI wykorzystuje sztuczną inteligencję do poprawy jakości materiału wideo. Oprogramowanie analizuje klipy wideo i podejmuje inteligentne decyzje dotyczące ich lepszego i czystszego wyglądu. Na przykład oprogramowanie może wykorzystywać swój model AI do wyostrzania rozmytych obrazów, zmniejszania rozmycia ruchu, usuwania szumów i zwiększania kontrastu.
WinRAR 7.00 (x86/x64) Final [English]

WinRAR to jeden z najpopularniejszych archiwizatorów dostępnych na rynku. Program zwraca swoją uwagę prostotą obsługi połączoną z dużymi możliwościami: dzięki niemu stworzymy nowe archiwa, zmodyfikujemy już istniejące, a także zabezpieczymy dane hasłem. Jeżeli archiwum ulegnie uszkodzeniu, to właśnie WinRAR będzie w stanie je naprawić.