Bud Spencer And Terence Hill Slaps And Beans 2 (2023) -TENOKE

Rozbitkowie z Afryki, Bud i Terence, ratują wioskę przed bandytami i próbują odnaleźć drogę do domu za pomocą lokalnej barki z bananami, ale oczywiście nie byłaby to przygoda Buda i Terence'a, gdyby wszystko poszło zgodnie z planem. Gracze wyruszają w podróż dookoła świata, wcielając się w tajnego gliniarza w Miami, nurkując w podziemnym kręgu bukmacherskim w przebraniu hazardzisty i walcząc po drodze z gangsterami, ninja, żołnierzami i nie tylko. A wszystko wydaje się być powiązane z bananami
Rainbow High: Runway Rush (2023)-TENOKE / Polska Wersja Językowa

Graj jako uczennice Raibow High i, eksplorując szkołę, używaj ich wyjątkowych talentów, by ukończyć swoje pierwsze zadanie z plastyki. #LetYourTrueColorsShine
Baldur's Gate 3 (2023) -RUNE | Spolszczenie | UPDATE

Zbierz swoją drużynę i wyrusz ponownie do Zapomnianych Krain w opowieści o przyjaźni i zdradzie, poświęceniu i przetrwaniu oraz pokusie władzy absolutnej.
CYBERPUNK 2077 (2020) V2.0-STEAM / Polska Wersja Językowa

Cyberpunk 2077 to pełna akcji gra role-playing, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała.
Avatar The Last Airbender Quest for Balance (2023) -RUNE

Ekipa Avatara powraca! Przeżyj ponownie epicką przygodę z oryginalnej serii Avatar: The Last Airbender, grając jako Aang i jego 8 przyjaciół, aby zbadać najbardziej niezwykłe miejsca tej serii, rozwiązać wymagające zagadki i przeżyć najbardziej wzruszające momenty historii Aanga.
Espresso Tycoon (2023) V20230901-P2P / Polska Wersja Językowa

Espresso Tycoon - symulator kawiarni. Stwórz swoją markę, dekoruj kawiarnię, zarządzaj pracownikami i dbaj o klientów. Użyj Edytora Kawy, aby tworzyć wyjątkowe kawowe przepisy, zamawiaj dostawy i zbieraj punkty popularności. Zbuduj całą kawowy biznes i ukończ wszystkie misje!
Blood Bowl 3 - Season 2 (2023) -RUNE / Polska Wersja Językowa

Brutalne, szalone, taktyczne – to właśnie BLOOD BOWL! Krwawe mecze futbolu w wersji fantasy powracają w nowej grze z aktualnymi zasadami planszówki oraz dodatkową zawartością. Stwórz własną drużynę, a potem miażdż, miel i oszukuj przeciwników w drodze na szczyt.
Sunset Racer (2023)-TENOKE

Sunset Racer to wciągająca gra wyścigowa, która przenosi graczy do złotej ery samochodów, gdzie potężne samochody z pełnymi zbiornikami benzyny ścigały się w stronę zachodzącego słońca.
Gord (2023)  V40079-P2P / Polska Wersja Językowa

Gord to strategia przygodowa dla jednego gracza. Aby przetrwać w tym mrocznym świecie fantasy, musisz rozwijać swoją osadę, jednak by zwyciężyć, musisz pokonać ciemność panującą za bramami.
NASCAR Arcade Rush (2023) -TENOKE

Emocje NASCAR łączą się z gorączką wyścigów zręcznościowych w nowej grze, w której zasiądziesz na fotelu kierowcy w zupełnie nowym świecie NASCAR, w którym na nowo odwzorowano kultowe tory wyścigowe i niezrównaną, szybką jazdę koło w koło!