Robin Hood Sherwood Builders (2024) -RUNE / Polska Wersja Językowa

Robin Hood - Sherwood Builders to przygodowa gra akcji łącząca elementy RPG i base-buildera, w której wcielimy się w bohatera klasycznej legendy – śmiałka walczącego w imię obrony ludzi uciśnionych przez tyranię.
Gord The Alliance (2024)-RUNE / Polska Wersja Językowa

Rozpocznij nową przygodę w The Alliance i kontynuuj podróż przez mroczny świat Gord. Stawiaj czoła nieustępującym atakom Calanthian, zawieraj sojusze z nieokiełznanymi stworzeniami i negocjuj ze straszliwymi Horrorami. Wszystkie drogi prowadzą do legendarnego starcia z królewskim generałem, które pozwoli ci odzyskać swoje ziemie. Czekają na ciebie niespodziewani sojusznicy i zupełnie nowa kampania pełna strategicznych podbojów.
Brothers: A Tale of Two Sons Remake (2024)-FLT

Przeprowadź dwóch braci przez epicką przygodę pełną tajemnic, odkryć i poczucia straty. Odtworzono ją z myślą o grafice, wydajności oraz rozgrywce najnowszej generacji. Graj w pojedynkę lub w lokalnej kooperacji. Przed tobą podróż, której nigdy nie zapomnisz.
Welcome to ParadiZe (2024) -RUNE  / Polska Wersja Językowa

To miał być inny „raj” – nie taki, w którym roi się od zombie! Na szczęście można nad nimi zapanować. Schwytaj je i naucz pracy na roli lub walki. Pomogą ci zbudować obóz, a ty w tym czasie ruszysz w świat, żeby poszukać… nowego raju.
Builders of Greece (2024) Early Access / Polska Wersja Językowa

Zanurz się w pięknie odtworzonym złotym wieku greckich miast-państw. "Builders of Greece" to gra zarządzania miastem, która pozwala ci wykazać się umiejętnościami strategicznymi i ekonomicznymi.
Palworld (2024) V0.1.5.0 EARLY ACCESS

Walcz, uprawiaj ziemię, buduj i współpracuj z tajemniczymi stworzeniami zwanymi 'Pals' w całkowicie nowej, wieloosobowej grze o przetrwaniu i rzemiośle w otwartym świecie!
Myth of Empires (2024)-P2P / Polska Wersja Językowa

Myth of Empires to wieloosobowa gra wojenna typu sandbox o szerokim zakresie swobody. Gracze mogą w niej przetrwać, wytwarzać, tworzyć i dowodzić oddziałami w dążeniu do podbicia terytorium i zbudowania własnego imperium.
Plane Accident (2024) Early Access /   Polska Wersja Językowa

Zostań inspektorem badającym przyczyny katastrof lotniczych. Odwiedź miejsce katastrofy, zbierz dowody i przesłuchaj świadków. Wyjaśnij, czy wypadek był spowodowany czynnikami niezależnymi czy błędami ludzkimi.
Death From Above (2024)-TENOKE / Polska Wersja Językowa

W "Death From Above" staw czoła wrogowi w roli Ukrainskiego operatora dronów. Pilotuj drony, oczyszczaj obszary z najeźdźców, rozminowuj strefy, przechwytuj konwoje zaopatrzeniowe i eksploruj mapę typu sandbox z mnóstwem ukrytych niespodzianek. Walcz o lepsze jutro! Chwała Ukrainie!
Sons Of The Forest (2024) -RUNE  / Polska Wersja Językowa

W Sons of the Forest wcielamy się w rozbitka, którego podróż na pokładzie śmigłowca zakończyła się katastrofą w samym środku bezkresnego lasu. Naszym zadaniem jest odnalezienie zaginionych towarzyszy i odkrycie sposobu na ucieczkę z tego miejsca. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż okolica jest opanowana przez zmutowane istoty.