Family curse (2023) -DOGE  / Polska Wersja Językowa

Klątwa rodowa (Family curse) jest to horror mistyczny z mrożącą krew w żyłach atmosferą, który opowiadany jest w pierwszej osobie. Zanurz się w zawiłej historii rodziny Crouse i poznaj straszną tajemnicę ludzi, którzy zmarli w przeklętym domie.
Tainted Grail: The Fall of Avalon (2023) EARLY ACCESS  / Polska Wersja Językowa

Tainted Grail: The Fall of Avalon to RPG z otwartym światem, pełne skomplikowanych zadań, w których twoje decyzje mają znaczenie, a twoje wybory są szanowane. Ogromny świat pełen potworów, poległych bohaterów i ekscytujących miejsc do odkrycia.
Midnight Fight Express (2022) -DINOBYTES / Polska Wersja Językowa

Były członek kryminalnego podziemia wraca do dawnego życia pod wpływem tajemniczego drona. Razem muszą zapobiec przejęciu miasta przez przestępców, zanim nastanie świt.
The Last of Us Part I (2023) -RUNE  / Polska Wersja Językowa + Trainer + Update v1.0.1.5

Poznaj poruszającą opowieść i niezapomniane postacie w The Last of Us™ – grze, która zdobyła ponad 200 nagród za tytuł roku.
Lumencraft  (2023) V9104-GOG / Polska Wersja Językowa

Gra akcji top-down z elementami tower defense. W Lumencraft eksplorujemy podziemia, drążąc tunele i pomieszczenia. Poza tym eliminujemy hordy kreatur żyjących pod powierzchnią oraz bronimy swojej bazy przed ich atakami.
Farmer's Father - farm, poluj i przetrwaj 365 dni / Farmers Father Save The Innocence (2023) -DARKSiDERS  / Polska Wersja Językowa

Wojna rodzi bohaterów, o których nigdy nie słyszałeś. Jesteś zwykłą osobą, na której spoczywa ogromny ciężar ochrony tego, co najcenniejsze i niewinne. Walcz z głodem, ranami, zimnem, chorobami i okrucieństwem wroga. Broń swojej rodziny i przeżyj wojnę!
Smalland: Survive the Wilds (2023)  EARLY ACCESS / Polska Wersja Językowa

„Przed czasami olbrzymów żyliśmy, ciesząc się wolnością pod blaskiem słońca i księżyca. Minęły wieki, a te historie o życiu na powierzchni były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Olbrzymów już nie ma, czas, by awangarda ponownie odkryła ten dziki świat, realizując ważną misję. Odwagi!”
King Arthur: Knight's Tale (2022)  v1.3.0.H1-P2P  / Polska Wersja Językowa

Knight’s Tale, wyjątkowe połączenie taktycznej strategii turowej i tradycyjnej gry RPG skupionej na danej postaci, to współczesne ujęcie klasycznych legend arturiańskich przefiltrowane przez tropy dark fantasy i nowe podejście do tradycyjnych opowieści rycerskich.
Terra Nil (2023) -RUNE  / Polska Wersja Językowa

Terra Nil to złożona przyrodnicza gra strategiczna o przekształcaniu jałowych pustkowi w bujny, zrównoważony ekosystem. Przywróć życie martwemu światu oczyszczając glebę i oceany, sadząc drzewa i przywracając zwierzynę, a następnie opuść go, nie pozostawiając po sobie śladu.
SIFU Arenas (2023) -RUNE  / Polska Wersja Językowa

Sifu to realistyczna bijatyka z widokiem z trzeciej osoby o doskonałej mechanice walki kung fu, której fabuła rodem z filmów walki pozwoli ci wyruszyć w drogę ku zemście.